dr Jolanta Wypler

O mnie

Dr Jolanta Wypler ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Jest również absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Specjalizuje się głównie w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego, takich jak kompleksowe modelowanie i korekta kształtu okolicy twarzy, a także zabiegach likwidacji zmarszczek toksyną botulinową oraz zaawansowanych procedurach laserowych. Laserowa redukcja blizn, usuwanie zmian skórnych, eliminacja przebarwień, resurfacing, usuwanie  głębokich i powierzchniowych zmian naczyniowych, w tym rumienia, naczyniaków itp. to ulubione i najczęściej wykonywane przez doktor Jolantę Wypler procedury.

Doktor Jolanta chętnie dzieli się wiedzą – w środowisku branżowym jest doskonale znanym szkoleniowcem i autorytetem chętnie prowadzącym wykłady i zajęcia praktyczne dla lekarzy. Najczęściej można spotkać ją podczas prowadzenia szkoleń z zakresu zastosowania różnych technik wykorzystywanych w medycynie estetycznej do opracowania trudnej okolicy oka oraz zaawansowanych technik odmładzania twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, które odbywają się w Europejskim Centrum Szkoleniowym “Fenice”. Ambicja i profesjonalne podejście do swojej pracy napędzają ją do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Pani doktor regularnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach dotyczących nowych metod oraz preparatów wykorzystywanych w medycynie estetycznej.

Jest wielbicielką warszawskich teatrów, z których repertuaru najchętniej wybiera komedie. Ostatnio znalazła swoją drugą po medycynie estetycznej pasję, którą okazał się tenis.

Sprawdź

Moje certyfikaty

znanylekarz.pl

Opinie pacjentów

Świetna specjalistka medycyny estetycznej, a jednocześnie bardzo miła kobieta. Jestem bardzo zadowolona! Odmłodziła moją skórę, dzięki czemu także czuję się młodziej.

Aga

Zawsze marzyłam aby powiększyć usta i opadające w smutna minę kąciki. Miałam wiele obaw z tym związanych (m.in., że będą za duże i że będą sztucznie wyglądały), jednak już po pierwszej konsultacji z Panią Doktor wiedziałam, że chcę to zrobić (bardzo profesjonalna i sympatyczna kobieta). Sam zabieg był bezbolesny, choć strasznie się bałam. Usta wyglądają cudnie, a efekt jest bardzo naturalny! Kilka osób powiedziało mi nawet, że lepiej wyglądam, choć nie potrafiły określić dlaczego ?. Polecam wszystkim niezdecydowanym!

Ada

Lekarka z powołania. Profesjonalistka w swojej dziedzinie. Z pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Bardzo sympatyczna i kontaktowa.Gdy skończyłam 40 lat zapragnęłam odjąć sobie kilka lat.Wybrałam się do Pani doktor Wypler.To była właściwa decyzja.Praca i zaangażowanie Pani doktor Wypler przeszły moje oczekiwania.Wyglądam o 10lat mniej , moja cera wygląda świetnie a ja jestem bardzo szczęśliwa.Polecam wszystkim Paniom i Panom.Na kolejną wizytę zabieram ze sobą męża.

Małgorzata G.