LASER ND:YAG:

Laser Nd:Yag przeznaczony jest do laserowego zamykania naczynek i polega na termicznym, kontrolowanym uszkadzaniu rozszerzonego naczynka, powodując jego zamknięcie. Laser umożliwia usuwanie naczynek osiągających nawet do 3mm wielkości, występujących także na nogach. Dodatkowo jego wiązka działa na skórę ujędrniająco pobudzając włókna kolagenowe do pracy.  Urządzenie to jest jednym z najbardziej skutecznych na rynku w usuwaniu żylaków, które często stają się bardzo nieestetycznym problemem. Laser umożliwia także pozbycie się zmian naczyniowych takich jak zrosty, czy wylewy podskórne.

Alma Nd:YAG 1064nm przeznaczony jest do leczenia powierzchownych uszkodzeń naczyniowych, siatkowych żył , a nawet głębokich wewnętrznych zmian naczyń krwionośnych. Dodatkowo poprzez posiadanie chłodzącej końcówki zapewnia ochronę naskórka minimalizując  odczucia ciepła i bólu. Dostępne są dwie głowice lasera –  45 i 90 stopni, które dobierane są indywidualnie do potrzeb pacjenta. Alma Nd:YAG 1064nm wyposażona jest także w diodę LED, która umożliwia precyzyjnie podświetlenie podskórne naczynia co znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Laser Nd:Yag rekomendowany jest w celu:

  • Zamknięcia naczynek na twarzy i ciele
  • Usunięciu niewielkich żylaków czy zrostów
  • Ujędrnienia skóry

Odczucia podczas zabiegu i efekty:

Zabieg jest komfortowy dla Pacjenta, ponieważ wywołuje przyjemne odczucie chłodzenia. Kiedy Pacjent czuje chłód do skory przenika zaś wiązka promieniowania o bardzo dużej energii cieplnej. Pierwsze efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu, zaleca się wykonanie sesji 2-3 zabiegów średnio co 4 tygodnie.

Aby uzyskać więcej informacji o zabiegu, umówić wizytę lub zapytać o ceny zadzwoń: 609 684 638