PRP ANGEL SYSTEM:

Innowacyjny system przygotowujący koncentrat osocza bogatopłytkowego. Dzięki najnowocześniejszej technologii PRP może zostać idealnie dopasowane do potrzeb Pacjenta. Możliwość kontroli poziomu płytek krwi, neurotrofili i erytrocytów pozwala nam na dobranie idealnego stężenia i dopasowanie kompozycji PRP do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Zamknięty system, który pozwala na całkowicie automatyczną, sterylną i zamknięta separację powoduje, że ryzyko jakichkolwiek zakażeń bakteryjnych zanika.

Angel System jest najnowocześniejszym, w pełni skomputeryzowanym separatorem na rynku. Koncentracja płytek krwi pozyskanych z systemu Angel System jest od 5 do nawet 14 razy wyższa niż w innych urządzeniach tej generacji, powodując tym samym, że często dla uzyskania satysfakcjonujących efektów wystarczy tylko jeden zabieg! Wampirzy lifting jakiego jeszcze nie było!

Angel System rekomendowany jest w celu:

  • Likwidacji zmarszczek
  • Poprawy gęstości kolorytu skóry
  • Odmłodzenia
  • Zagęszczenia włosów
  • Poprawy kondycji włosów
  • Poprawy kondycji skóry po inwazyjnych procedurach chirurgicznych

Odczucia podczas zabiegu i efekty:

Zabieg wykonywany jest metodą mezoterapii. Nie jest bolesany, ale Pacjent może odczuwać wkłucia. Efekty zauważalne są już po paru dniach, ale pełny efekt ukarze się po około 3 miesiącach, kiedy to skóra dokona procesów autoprzebudowy. Jeśli zaś zabieg wykonany został pomocniczo w przypadku ran i urazów Pacjent może liczyć na przyspieszenie procesów regeneracyjnych.

Aby uzyskać więcej informacji o zabiegu, umówić wizytę lub zapytać o ceny zadzwoń: 609 684 638

Efekt zabiegu: